Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!  

Klub Inteligencji Katolickiej

w Katowicach

Ramowy program pielgrzymek KIK w 2019 r. i 2020 r.

Na wszystkie pielgrzymki i wycieczki zapraszamy członków Klubu, ich rodziny oraz sympatyków KIK. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie. Zapisy: w godzinach dyżurów oraz telefonicznie u organizatorów.
Pierwszeństwo mają członkowie Klubu i ich rodziny.

Przy rezygnacji z pielgrzymki osoby rezygnujące powinny zgłosić inną osobę zamienną, gdy nie ma podmiany z listy rezerwowej.
Osoby rezygnujące z pielgrzymki mogą być obciążone kosztami powstałymi z powodu rezygnacji
oraz wynikającymi z umowy KIK z biurem podróży.

 Pielgrzymki organizowane przez Antoniego Winiarskiego w 2020 r.

W przypadku pielgrzymek organizowanych przy pomocy Biura Podróży (np. AVE z Katowic) uczestników pielgrzymki obowiązują zasady wynikające z umowy zawartej pomiędzy Klubem Inteligencji Katolickiej w Katowicach a Biurem Podróży.
W pozostałych przypadkach, przy rezygnacji z uczestnictwa w pielgrzymce, osoby rezygnujące powinny zgłosić inną osobę zamienną, gdy nie ma podmiany z listy rezerwowej. W innym przypadku, będą odliczane poniesione już koszty.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5-16 września 2020 r. Pielgrzymka KIK. Pireneje i Kraj Basków.
Samolot z Katowic-Pyrzowic do Girony (Hiszpania) i z powrotem do Pyrzowic.
Trasa: Girona – Andora – Lourdes – Biarritz – San Sebastian – Loyola – Bilbao – Vitoria-Gasteiz – Pampeluna – Huesca – Lleida – Montserrat – Girona
Informacje: Antoni Winiarski, Tel. 508 290199. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji wkrótce.
Zapisy i wpłata pierwszej raty w październiku 2019 r.

 Pielgrzymki organizowane przez Jana Mikosa w 2019 r.

Kontakt telefoniczny; Jan Mikos, 697 684666, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dyżur: wtorki w salce nr 2 przy parafii na Tysiącleciu Dolnym w godz. 17-18 i w każdy ostatni piątek miesiąca w siedzibie KIK w Katowicach przy kościele Mariackim.
Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zgłoszenia na dostarczonej karcie. Można telefonicznie. Zgłoszenia przy braku wpłat traktowane będą jako rezerwowe. Kolejność siedzeń w autokarze wg zapisów i dokonanych wpłat zaliczek lub całości.

17 listopada - sobota. Jasna Góra Częstochowa. XXXVII Pielgrzymka Klubów Inteligencji Katolickiej.
Koszt 30 zł. Wyjazd godz. 7:00 z Os. Tysiąclecie Dolne i 7:15 z pl. Andrzeja w Katowicach, powrót ok. godz. 18:00.

Kontakt telefoniczny: Jan Mikos 32/2544060 lub 697684666. Osobiście w czasie dyżurów w każdy wtorek w godz. 17-18 przy parafii na Dolnym Tysiącleciu.

Biuletyny "Dlatego" (1998-2018)

Biuletyny KIK "Dlatego"

KIK - zasoby starej strony

KIK - zasoby starej strony

1% podatku na rzecz KIK

1% podatku na rzecz KIK

Nowy rachunek bankowy KIK!

Prosimy wpłacać na nowy rachunek:
ING Bank Śląski Katowice
32 1050 1214 1000 0090 3030 8622

Ilość odwiedzin:

4390 (6)

DMC Firewall is a Joomla Security extension!